Facebook

PODSUMOWANIE 6 RUNDY III PODLASKIEJ SZACHOWEJ LIGI PRZEDSZKOLNEJ

16 marca 2019 r. w SP Nr 9 przy ul. Legionowej 7 w Białystokurozegrano 6 rundę III edycji Podlaskiej Szachowej Ligi Przedszkolnej. Organizatorem zawodów była Kuźnia Talentów, a przeprowadził je sędzia Piotr Chilkiewicz. Honorowy patronat nad imprezą sprawował: Pan Leszek Zega – Prezes Podlaskiego Związku Szachowego.

Rozgrywki przeprowadzono systemem szwajcarskim na dystansie siedmiu rund. Tempo gry wynosiło po 10 minut na całą partię i dodatkowo po 5 sekund na każdy ruch od początku partii. Dziewczęta i chłopcy rywalizowali w jednej grupie. W turnieju uczestniczyło łącznie 122 zawodników (w tym 33 dziewczęta) z 37 placówek przedszkolnych. Najliczniejsze reprezentacje wystawiły: Przedszkole Niepubliczne „Europrymusek” w Białymstoku (19 zawodników), PS Nr 30 i PS Nr 49 w Białymstoku (11 zawodników)

Na najwyższym podium stanął Jaś Kudraszow z PS nr 46 w Białymstoku, który zdobył 6,5 pkt, wyprzedzając Antoniego Chwieduka z BTO ZSS Nr 3 Białystok i Macieja Pawluczuka z Przedszkola Samorządowego w Sobolewie, którzy wywalczyli po 6 pkt.

W klasyfikacji drużynowej przedszkoli na pierwszym miejscu uplasowało się: Przedszkole Niepubliczne „Europrymusek” w Białymstoku (16 pkt.) przed SP STO Nr 1 w Białymstoku (15 pkt.) i PS Nr 30 w Białymstoku (15 pkt. ).

  

Szczegółowe rezultaty znajdują się:

 

- na witrynie turniejowej

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_1695/index.html?l=pl

- na stronie Kuźni Talentów

http://www.kuzniatalentow.com.pl/

  Galeria zdjęć z 6 rundy

Następna 7 runda zostanie rozegrana 13.04.2019 r. SERDECZNIE ZAPRASZAMY :-)

 

 

 

WYNIKI PO 6 RUNDZIE

 

Dziewczęta i chłopcy do lat 6:

 

M-ce

Kat.

Nazwisko, Imię

Przedszkole

Grupa

Pkt.

R1

R2

R3

R4

R5

R6

R7

R8

1

IV

Busiński, Jan

PS Nr 25 Białystok

C06

39,5

6,5

7

7

7

6

6

 

 

2

V

Kudraszow, Jan

PS Nr 46 Białystok

C06

34,5

5

5

6

5

7

6,5

 

 

3

V

Chwieduk, Antoni

BTO ZSS Nr 3 Białystok

C06

32,5

6

5

6

5,5

4

6

 

 

4

V

Piesiecki, Hubert

Przedszkole Dobry Start Białystok

C06

32

5,5

5

4,5

6

5

6

 

 

5

 

Zalewski, Aleksander

PN Promyczek Białystok

C06

27,5

5,5

5

5

6

6

 

 

 

6

 V

Ambrożko, Ksawery

PN Sióstr Misjonarek Św. Rodziny Białystok

C05

26

3,5

4,5

3,5

5

5

4,5

 

 

7

 

Beszterda, Stanisław

PN Nr 6 ZSMŚR w Białymstoku

C06

25,5

4

4

4

5

4,5

4

 

 

8

 

Ostrowiecka, Klaudia

PS Nr 68 Białystok

D06

24,5

4

3

4

4

5,5

4

 

 

8

 

Obiedzińska, Pola

Przedszkole Nr 15 w Łomży

D06

24,5

4

3

4

4,5

4

5

 

 

8

 

Czarnomysy, Dawid

BTO ZSS Nr 3 Białystok

C06

24,5

4

4,5

5

 

5

6

 

 

11

 

Mytnik, Marcin

PN Rodzinne Białystok

C05

24

4

3

3

5

4

5

 

 

11

V

Kozłowski, Aleksander

Oddział Przedszkolny przy SP Nr 51 Białystok

C05

24

5

5

4

 

5

5

 

 

13

 

Toporkiewicz, Ada Aleksandra

SP STO Nr 1 Białystok

D06

23,5

3

5,5

4

 

6

5

 

 

13

V

Walewska, Hanna

PS Nr 82 Białystok

D05

23,5

3

3

3

5

5,5

4

 

 

15

 

Szczotka, Blanka

PS Nr 40 Białystok

D05

23

3

4,5

3

3,5

4

5

 

 

15

V

Pawluczuk, Maciej

Odział Przedszkolny przy SP w Sobolewie

C06

23

3,5

3,5

5

 

5

6

 

 

17

 

Panasiuk, Martyna

PS Nr 23 Białystok

D06

22,5

3

4

4

3,5

4

4

 

 

18

 

Samoszuk, Jakub

Oddział Przedszkolny przy SP w Księżynie

C06

22

5

 

5

4

4

4

 

 

19

 

Szymański, Michał

PS Nr 31 Białystok

C06

21,5

4

2,5

3

4

4

4

 

 

20

 

Rembeliński, Józef

Przedszkole Familijne Białystok

C06

20,5

4

4

3,5

5

 

4

 

 

21

 

Charytoniuk, Mikołaj

PS Nr 31 Białystok

C06

19,5

 

2,5

4

3

5

5

 

 

22

 

Siemion, Bartosz

PS Nr 42 Białystok

C06

19

 

4

5

4

 

6

 

 

23

 

Borowik, Hubert

Oddział Przedszkolny przy NSP w Niewodnicy Kościelnej

C06

18,5

5

4

5

4,5

 

 

 

 

24

 

Markowski, Adam

PS Grabówka

C05

18

4

4

5

 

5

 

 

 

24

 

Grabowski, Piotr

BTO ZSS Nr 3 Białystok

C06

18

5

 

4

 

4

5

 

 

26

 

Gawełko, Michał

PS Nr 58 Białystok

C06

17,5

2

1,5

1,5

4

5

3,5

 

 

26

 

Tomczak, Gabriel

BTO ZSS Nr 3 Białystok

C06

17,5

2

1

 

4,5

5

5

 

 

28

V

Pieszko, Antoni

PS Nr 1 Sokółka

C06

17

 

6

5

 

6

 

 

 

29

 

Bednarczyk, Marcin

PN Sióstr Misjonarek Św. Rodziny Białystok

C05

16

 

 

3

3

5

5

 

 

29

 

Laszkiewicz, Igor

PN Europrymusek Białystok

C05

16

 

2

3

4

4

3

 

 

29

 

Borowski, Konstanty

BTO ZSS Nr 3 Białystok

C06

16

4

3

3

2,5

3,5

 

 

 

32

 

Gryszkiewicz, Adam

PS Nr 31 Białystok

C06

15,5

2

3,5

2

4

4

 

 

 

33

 

Mieszkowicz, Mikołaj

PS Nr 31 Białystok

C06

15

2

2

2

5

4

 

 

 

33

 

Pazera, Iwo

BTO ZSS Nr 3 Białystok

C06

15

 

 

4

 

5

6

 

 

35

 

Głowacki, Karol

PN Europrymusek Białystok

C05

14,5

2,5

 

3

 

4

5

 

 

36

 

Grzegorek, Leon

PS Nr 31 Białystok

C06

13

4

4

3

2

 

 

 

 

37

 

Borowik, Kuba

PN Europrymusek Białystok

C06

11

2

 

 

3

3

3

 

 

37

 

Iwaniec, Sebastian

PN Europrymusek Białystok

C05

11

3

1

1,5

 

3

2,5

 

 

39

 

Wierzbicki, Mikołaj

PS Nr 46 Białystok

C06

10,5

 

 

 

2,5

3,5

4,5

 

 

39

 

Zajączkowska, Lena

PN Europrymusek Białystok

D05

10,5

 

 

2,5

2

3

3

 

 

41

 

Zaczeniuk, Filip

PS Nr 49 Białystok

C06

10

 

 

 

2

4

4

 

 

41

 

Ambrożko, Amelia

PN Sióstr Misjonarek Św. Rodziny Białystok

D05

10

 

 

 

3

3

4

 

 

43

 

Sańczyk, Krzysztof

SP STO Nr 1 Białystok

C05

9,5

 

 

 

 

4,5

5

 

 

43

 

Ostrowski, Hubert

PS Nr 77 Białystok

C06

9,5

 

 

 

 

4,5

5

 

 

43

 

Łosiewicz, Hubert

PS Nr 42 Białystok

C06

9,5

 

 

 

 

4,5

5

 

 

43

 

Perkowski, Jakub

PS Nr 4 Białystok

C05

9,5

 

 

 

4

5,5

 

 

 

43

 

Kołodko, Barbara

PN Europrymusek Białystok

D06

9,5

3

 

 

 

3,5

3

 

 

43

 

Birkos, Gabriel

PN Europrymusek Białystok

C06

9,5

 

3

3,5

 

3

 

 

 

49

 

Rećko, Marlena

PP Kids Academy Białystok

D06

9

 

 

2

4

3

 

 

 

49

 

Mońko, Bartosz

PP Kids Academy Białystok

C06

9

 

 

3

3

3

 

 

 

49

 

Rytelewski, Stefan

PN Sióstr Misjonarek Św. Rodziny Białystok

C05

9

 

 

 

 

4

5

 

 

49

 

Mroczkowski, Krzysztof

PN Europrymusek Białystok

C05

9

 

2,5

 

 

3,5

3

 

 

49

 

Czykwin, Mateusz

PN Europrymusek Białystok

C05

9

3

3

 

 

 

3

 

 

54

 

Kondratowicz, Jan

PS Nr 49 Białystok

C06

8

 

 

 

3

 

5

 

 

54

 

Racewicz, Jakub

PS Nr 49 Białystok

C06

8

 

 

 

 

4

4

 

 

54

 

Gościewski, Aleksander

PS Nr 45 Białystok

C06

8

 

 

 

 

4

4

 

 

54

 

Szewczyk, Maja

PS Nr 10 Łomża

D05

8

 

3

 

 

5

 

 

 

54

 

Borowski, Jakub

PS Kleosin

C05

8

 

 

 

 

4,5

3,5

 

 

54

 

Perkowska, Amelia

PN Europrymusek Białystok

D04

8

 

 

 

4

 

4

 

 

60

 

Prus, Błażej

PS Zabłudów

C05

7,5

 

 

 

 

4

3,5

 

 

60

 

Wiechetek, Jan

PS Nr 76 Białystok

C05

7,5

 

 

 

4

3,5

 

 

 

60

 

Naszkiewicz, Oskar

PS Nr 49 Białystok

C06

7,5

 

 

 

 

3,5

4

 

 

60

 

Morzy, Dominik

PS Nr 49 Białystok

C06

7,5

 

 

 

2

3

2,5

 

 

60

 

Matwiejczuk, Mikołaj

PS Nr 22 Białystok

C06

7,5

 

2

2,5

3

 

 

 

 

60

 

Makarski,Mikołaj

PS Juchnowiec Górny

C06

7,5

 

 

 

 

4,5

3

 

 

66

 

Zgliszewski, Ryszard

PS Nr 49 Białystok

C06

7

 

 

 

 

3,5

3,5

 

 

66

 

Koralewski, Igor

PN Bajka Białystok

C05

7

 

 

 

 

3

4

 

 

66

 

Szewczul, Weronika

Oddział Przedszkolny przy SP w  Sidrze

D06

7

2

2,5

2,5

 

 

 

 

 

69

 

Jakubowski, Alex

PS Nr 49 Białystok

C06

6,5

 

 

 

 

2,5

4

 

 

69

 

Grądzki, Miłosz

PS Nr 49 Białystok

C06

6,5

 

 

 

3

 

3,5

 

 

69

 

Ciołkowski, Michał

PS Nr 49 Białystok

C06

6,5

 

 

 

 

3,5

3

 

 

69

 

Kalenik, Blanka

PS Nr 45 Białystok

D06

6,5

 

 

 

3,5

3

 

 

 

69

 

Murawski, Przemysław

PS Nr 45 Białystok

C06

6,5

 

 

 

3

3,5

 

 

 

69

 

Śliwowski, Jan

PS Juchnowiec Górny

C06

6,5

 

 

 

 

3

3,5

 

 

69

 

Drobot, Paweł

PN Sióstr Misjonarek Św. Rodziny Białystok

C05

6,5

 

 

 

 

4

2,5

 

 

76

 

Abramowicz, Mikołaj

PS Nr 49 Białystok

C06

6

 

 

 

3

 

3

 

 

77

 

Perkowska, Natalia

PS Nr 77 Białystok

D05

5,5

 

 

 

 

2

3,5

 

 

77

 

Iwaniuk, Marcel

PN Nr 6 ZSMŚR w Białymstoku

C05

5,5

 

 

 

 

3

2,5

 

 

77

 

Mróz, Jan

PN Bajka Białystok

C06

5,5

 

 

 

 

2,5

3

 

 

80

 

Horczak, Antoni

SP STO Nr 1 Białystok

C06

5

 

 

 

 

 

5

 

 

80

 

Dąbrowska, Eliza

PS Nr 76 Białystok

D04

5

 

 

 

 

 

5

 

 

80

 

Szmigiel, Hubert

PS Nr 45 Białystok

C06

5

 

 

 

 

2,5

2,5

 

 

80

 

Sitniczuk, Marcel

PS Nr 30 Białystok

C06

5

 

 

 

 

 

5

 

 

80

 

Raczkowski, Aleksander s. Damiana

PN Kraina Dziecka Ignatki

C06

5

 

 

 

 

2

3

 

 

80

 

Załęski, Tymoteusz

PN Europrymusek Białystok

C05

5

 

 

 

2

 

3

 

 

86

 

Dębowska, Martyna

PS Nr 77 Białystok

D05

4,5

 

 

 

 

2,5

2

 

 

86

 

Pawełko, Jakub

PS Nr 7 Białystok

C06

4,5

 

 

 

 

 

4,5

 

 

86

 

Wysocki, Gabriel

PS Juchnowiec Górny

C06

4,5

 

 

 

 

 

4,5

 

 

86

 

Mielech, Miłosz

PS Juchnowiec Górny

C06

4,5

 

 

 

 

2

2,5

 

 

86

 

Wójcik, Maria

PN Nr 6 ZSMŚR w Białymstoku

D05

4,5

 

 

 

 

2,5

2

 

 

91

V

Trzaska, Krzysztof

PS Ostrów Mazowiecki

C06

4

 

 

4

 

 

 

 

 

91

 

Kasperek, Sandra

PS Nr 52 Białystok

D06

4

 

 

 

 

2,5

1,5

 

 

91

 

Zimnoch, Maja

PS Nr 46 Białystok

D06

4

 

 

 

1,5

 

2,5

 

 

91

 

Grochowska, Emilia

PS Nr 45 Białystok

D06

4

 

 

 

 

 

4

 

 

91

 

Sawicz, Krystian

PS Nr 42 Białystok

C05

4

 

 

 

 

2

2

 

 

91

 

Ościłowski, Adrian

PS Nr 4 Białystok

C06

4

 

 

 

 

 

4

 

 

91

 

Dąbrowski, Tymoteusz

PS Nr 30 Białystok

C06

4

 

 

 

 

 

4

 

 

91

 

Grzebieniak, Kacper

PS Nr 30 Białystok

C06

4

 

 

 

 

 

4

 

 

91

 

Skiepko, Jakub

PS Nr 30 Białystok

C06

4

 

 

 

 

 

4

 

 

91

 

Nazarko, Mateusz

PS Nr 14 Białystok

C06

4

 

 

4

 

 

 

 

 

91

 

Ciereszko, Łukasz

PS Juchnowiec Górny

C05

4

 

 

 

 

 

4

 

 

91

 

Zawadzki, Fabian

PS Juchnowiec Górny

C05

4

 

 

 

 

 

4

 

 

91

 

Pawłowski, Hubert

OP przy SP Sióstr Misjonarek Św. Rodziny Białystok

C06

4

 

 

 

 

 

4

 

 

91

 

Lenartowicz, Julian

PN Europrymusek Białystok

C05

4

 

 

 

 

 

4

 

 

91

 

Wierciński, Maksymilian

PN Europrymusek Białystok

C05

4

 

 

 

 

2

2

 

 

106

 

Polak, Alicja

PS Nr 82 Białystok

D05

3,5

 

 

 

 

 

3,5

 

 

106

 

Pieśluk, Julia

PS Nr 7 Białystok

D06

3,5

 

 

 

 

 

3,5

 

 

106

 

Osipiuk, Oskar

PS Nr 46 Białystok

C06

3,5

 

 

 

 

 

3,5

 

 

106

 

Cieślak, Dominika

PS Nr 30 Białystok

D06

3,5

 

 

 

 

 

3,5

 

 

106

 

Parakhnevich, Olga

PS Nr 12 Białystok

D06

3,5

 

 

3,5

 

 

 

 

 

106

 

Lindemann, Piotr

PN Nr 6 ZSMŚR w Białymstoku

C05

3,5

 

 

 

1,5

2

 

 

 

106

 

Wnorowska, Zofia

Klepacze Białystok

D05

3,5

 

 

 

3,5

 

 

 

 

106