Facebook

PODSUMOWANIE 5 RUNDY III PODLASKIEJ SZACHOWEJ LIGI PRZEDSZKOLNEJ

23 lutego 2019 r. w SP Nr 9 przy ul. Legionowej 7 w Białymstoku rozegrano 5 rundę III edycji Podlaskiej Szachowej Ligi Przedszkolnej. Organizatorem zawodów była Kuźnia Talentów, a przeprowadził je sędzia Piotr Chilkiewicz. Honorowy patronat nad imprezą sprawował: Pan Leszek Zega – Prezes Podlaskiego Związku Szachowego.

Rozgrywki przeprowadzono systemem szwajcarskim na dystansie siedmiu rund. Tempo gry wynosiło po 10 minut na całą partię i dodatkowo po 5 sekund na każdy ruch od początku partii. Dziewczęta i chłopcy rywalizowali w jednej grupie. W turnieju uczestniczyło łącznie 101 zawodników (w tym 23 dziewcząt) z 37 placówek przedszkolnych. Najliczniejsze reprezentacje wystawiły: Przedszkole Niepubliczne „Europrymusek” w Białymstoku (11 zawodników), PS Kleosin, PS Nr 45 i PS Nr 49 w Białymstoku (7 zawodników)

Na najwyższym podium stanął Jaś Kudraszow z PS nr 46 w Białymstoku z kompletem 7 punktów, który wyprzedził Antoniego Pieszko z PS Nr 1 w Sokółce i Jasia Busińskiego z PS Nr 25 w Białymstoku.

W klasyfikacji drużynowej przedszkoli na pierwszym miejscu uplasowało się: Przedszkole Niepubliczne „Europrymusek” w Białymstoku (14,5 pkt.) przed PN Sióstr Misjonarek Św. Rodziny w Białymstoku (13 pkt.) i PS Nr 45 w Białymstoku (13 pkt. ).

  

Szczegółowe rezultaty znajdują się:

 

- na witrynie turniejowej

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_1108/index.html?l=pl

- na stronie Kuźni Talentów

http://www.kuzniatalentow.com.pl/

 Galeria zdjęć z 5 rundy

Następna 6 runda zostanie rozegrana 16.03.2019 r. SERDECZNIE ZAPRASZAMY :-)

 

 

WYNIKI PO 5 RUNDZIE

 

Dziewczęta i chłopcy do lat 6:

 

M-ce

Kat.

Nazwisko, Imię

Przedszkole

Grupa

Pkt.

R1

R2

R3

R4

R5

R6

R7

R8

1

IV

Busiński, Jan

PS Nr 25 Białystok

C06

33,5

6,5

7

7

7

6

 

 

 

2

V

Kudraszow, Jan

PS Nr 46 Białystok

C06

28

5

5

6

5

7

 

 

 

3

 

Zalewski, Aleksander

PN Promyczek Białystok

C06

27,5

5,5

5

5

6

6

 

 

 

4

V

Chwieduk, Antoni

BTO ZSS Nr 3 Białystok

C06

26,5

6

5

6

5,5

4

 

 

 

5

V

Piesiecki, Hubert

Przedszkole Dobry Start Białystok

C06

26

5,5

5

4,5

6

5

 

 

 

6

 

Beszterda, Stanisław

PN Nr 6 ZSMŚR w Białymstoku

C06

21,5

4

4

4

5

4,5

 

 

 

6

 V

Ambrożko, Ksawery

PN Sióstr Misjonarek Św. Rodziny Białystok

C05

21,5

3,5

4,5

3,5

5

5

 

 

 

8

 

Ostrowiecka, Klaudia

PS Nr 68 Białystok

D06

20,5

4

3

4

4

5,5

 

 

 

9

 

Obiedzińska, Pola

Przedszkole Nr 15 w Łomży

D06

19,5

4

3

4

4,5

4

 

 

 

9

V

Walewska, Hanna

PS Nr 82 Białystok

D05

19,5

3

3

3

5

5,5

 

 

 

11

V

Kozłowski, Aleksander

Oddział Przedszkolny przy SP Nr 51 Białystok

C05

19

5

5

4

 

5

 

 

 

11

 

Mytnik, Marcin

PN Rodzinne Białystok

C05

19

4

3

3

5

4

 

 

 

13

 

Czarnomysy, Dawid

BTO ZSS Nr 3 Białystok

C06

18,5

4

4,5

5

 

5

 

 

 

13

 

Borowik, Hubert

Oddział Przedszkolny przy NSP w Niewodnicy Kościelnej

C06

18,5

5

4

5

4,5

 

 

 

 

13

 

Panasiuk, Martyna

PS Nr 23 Białystok

D06

18,5

3

4

4

3,5

4

 

 

 

13

 

Toporkiewicz, Ada Aleksandra

SP STO Nr 1 Białystok

D06

18,5

3

5,5

4

 

6

 

 

 

17

 

Samoszuk, Jakub

Oddział Przedszkolny przy SP w Księżynie

C06

18

5

 

5

4

4

 

 

 

17

 

Markowski, Adam

PS Grabówka

C05

18

4

4

5

 

5

 

 

 

17

 

Szczotka, Blanka

PS Nr 40 Białystok

D05

18

3

4,5

3

3,5

4

 

 

 

20

 

Szymański, Michał

PS Nr 31 Białystok

C06

17,5

4

2,5

3

4

4

 

 

 

21

V

Pawluczuk, Maciej

Odział Przedszkolny przy SP w Sobolewie

C06

17

3,5

3,5

5

 

5

 

 

 

21

V

Pieszko, Antoni

PS Nr 1 Sokółka

C06

17

 

6

5

 

6

 

 

 

23

 

Rembeliński, Józef

Przedszkole Familijne Białystok

C06

16,5

4

4

3,5

5

 

 

 

 

24

 

Borowski, Konstanty

BTO ZSS Nr 3 Białystok

C06

16

4

3

3

2,5

3,5

 

 

 

25

 

Gryszkiewicz, Adam

PS Nr 31 Białystok

C06

15,5

2

3,5

2

4

4

 

 

 

26

 

Mieszkowicz, Mikołaj

PS Nr 31 Białystok

C06

15

2

2

2

5

4

 

 

 

27

 

Charytoniuk, Mikołaj

PS Nr 31 Białystok

C06

14,5

 

2,5

4

3

5

 

 

 

28

 

Gawełko, Michał

PS Nr 58 Białystok

C06

14

2

1,5

1,5

4

5

 

 

 

29

 

Grabowski, Piotr

BTO ZSS Nr 3 Białystok

C06

13

5

 

4

 

4

 

 

 

29

 

Laszkiewicz, Igor

PN Europrymusek Białystok

C05

13

 

2

3

4

4

 

 

 

29

 

Grzegorek, Leon

PS Nr 31 Białystok

C06

13

4

4

3

2

 

 

 

 

29

 

Siemion, Bartosz

PS Nr 42 Białystok

C06

13

 

4

5

4

 

 

 

 

33

 

Tomczak, Gabriel

BTO ZSS Nr 3 Białystok

C06

12,5

2

1

 

4,5

5

 

 

 

34

 

Bednarczyk, Marcin

PN Sióstr Misjonarek Św. Rodziny Białystok

C05

11

 

 

3

3

5

 

 

 

35

 

Głowacki, Karol

PN Europrymusek Białystok

C05

9,5

2,5

 

3

 

4

 

 

 

35

 

Birkos, Gabriel

PN Europrymusek Białystok

C06

9,5

 

3

3,5

 

3

 

 

 

35

 

Perkowski, Jakub

PS Nr 4 Białystok

C05

9,5

 

 

 

4

5,5

 

 

 

38

 

Pazera, Iwo

BTO ZSS Nr 3 Białystok

C06

9

 

 

4

 

5

 

 

 

38

 

Rećko, Marlena

PP Kids Academy Białystok

D06

9

 

 

2

4

3

 

 

 

38

 

Mońko, Bartosz

PP Kids Academy Białystok

C06

9

 

 

3

3

3

 

 

 

41

 

Iwaniec, Sebastian

PN Europrymusek Białystok

C05

8,5

3

1

1,5

 

3

 

 

 

42

 

Borowik, Kuba

PN Europrymusek Białystok

C06

8

2

 

 

3

3

 

 

 

42

 

Szewczyk, Maja

PS Nr 10 Łomża

D05

8

 

3

 

 

5

 

 

 

44

 

Zajączkowska, Lena

PN Europrymusek Białystok

D05

7,5

 

 

2,5

2

3

 

 

 

44

 

Matwiejczuk, Mikołaj

PS Nr 22 Białystok

C06

7,5

 

2

2,5

3

 

 

 

 

44

 

Wiechetek, Jan

PS Nr 76 Białystok

C05

7,5

 

 

 

4

3,5

 

 

 

47

 

Szewczul, Weronika

Oddział Przedszkolny przy SP w  Sidrze

D06

7

2

2,5

2,5

 

 

 

 

 

48

 

Kołodko, Barbara

PN Europrymusek Białystok

D06

6,5

3

 

 

 

3,5

 

 

 

48

 

Murawski, Przemysław

PS Nr 45 Białystok

C06

6,5

 

 

 

3

3,5

 

 

 

48

 

Kalenik, Blanka

PS Nr 45 Białystok

D06

6,5

 

 

 

3,5

3

 

 

 

51

 

Mroczkowski, Krzysztof

PN Europrymusek Białystok

C05

6

 

2,5

 

 

3,5

 

 

 

51

 

Czykwin, Mateusz

PN Europrymusek Białystok

C05

6

3

3

 

 

 

 

 

 

51

 

Ambrożko, Amelia

PN Sióstr Misjonarek Św. Rodziny Białystok

D05

6

 

 

 

3

3

 

 

 

51

 

Wierzbicki, Mikołaj

PS Nr 46 Białystok

C06

6

 

 

 

2,5

3,5

 

 

 

51

 

Zaczeniuk, Filip

PS Nr 49 Białystok

C06

6

 

 

 

2

4

 

 

 

56

 

Morzy, Dominik

PS Nr 49 Białystok

C06

5

 

 

 

2

3

 

 

 

57

 

Makarski,Mikołaj

PS Juchnowiec Górny

C06

4,5

 

 

 

 

4,5

 

 

 

57

 

Borowski, Jakub

PS Kleosin

C05

4,5

 

 

 

 

4,5

 

 

 

57

 

Łosiewicz, Hubert

PS Nr 42 Białystok

C06

4,5

 

 

 

 

4,5

 

 

 

57

 

Ostrowski, Hubert

PS Nr 77 Białystok

C06

4,5

 

 

 

 

4,5

 

 

 

57

 

Sańczyk, Krzysztof

SP STO Nr 1 Białystok

C05

4,5

 

 

 

 

4,5

 

 

 

62

 

Perkowska, Amelia

PN Europrymusek Białystok

D04

4

 

 

 

4

 

 

 

 

62

 

Rytelewski, Stefan

PN Sióstr Misjonarek Św. Rodziny Białystok

C05

4

 

 

 

 

4

 

 

 

62

 

Drobot, Paweł

PN Sióstr Misjonarek Św. Rodziny Białystok

C05

4

 

 

 

 

4

 

 

 

62

 

Nazarko, Mateusz

PS Nr 14 Białystok

C06

4

 

 

4

 

 

 

 

 

62

 

Gościewski, Aleksander

PS Nr 45 Białystok

C06

4

 

 

 

 

4

 

 

 

62

 

Racewicz, Jakub

PS Nr 49 Białystok

C06

4

 

 

 

 

4

 

 

 

62

V

Trzaska, Krzysztof

PS Ostrów Mazowiecki

C06

4

 

 

4

 

 

 

 

 

62

 

Prus, Błażej

PS Zabłudów

C05

4

 

 

 

 

4

 

 

 

70

 

Piasecki, Filip

BTO ZSS Nr 3 Białystok

C06

3,5

 

1,5

2

 

 

 

 

 

70

 

Wnorowska, Zofia

Klepacze Białystok

D05

3,5

 

 

 

3,5

 

 

 

 

70

 

Lindemann, Piotr

PN Nr 6 ZSMŚR w Białymstoku

C05

3,5

 

 

 

1,5

2

 

 

 

70

 

Parakhnevich, Olga

PS Nr 12 Białystok

D06

3,5

 

 

3,5

 

 

 

 

 

70

 

Naszkiewicz, Oskar

PS Nr 49 Białystok

C06

3,5

 

 

 

 

3,5

 

 

 

70

 

Zgliszewski, Ryszard

PS Nr 49 Białystok

C06

3,5

 

 

 

 

3,5

 

 

 

70

 

Ciołkowski, Michał

PS Nr 49 Białystok

C06

3,5

 

 

 

 

3,5

 

 

 

77

 

Freino, Franciszek

BTO ZSS Nr 3 Białystok

C06

3

 

 

3

 

 

 

 

 

77

 

Koralewski, Igor

PN Bajka Białystok

C05

3

 

 

 

 

3

 

 

 

77

 

Sonczyk, Olaf

PN Europrymusek Białystok

C06

3

 

 

 

 

3

 

 

 

77

 

Buczyłko, Kacper

PN Europrymusek Białystok

C05

3

 

 

 

3

 

 

 

 

77

 

Lengiewicz, Szymon

PN Kraina Dziecka Ignatki

C06

3

 

 

 

 

3

 

 

 

77

 

Raczkowski, Aleksander s. Radosława

PN Nr 6 ZSMŚR w Białymstoku

C05

3

 

 

 

 

3

 

 

 

77

 

Iwaniuk, Marcel

PN Nr 6 ZSMŚR w Białymstoku

C05

3

 

 

 

 

3

 

 

 

77

 

Kuprjanowicz, Piotr

PN Nr 6 ZSMŚR w Białymstoku

C05

3

 

 

 

3

 

 

 

 

77

 

Mucha, Oliwia

PN Promyczek Białystok

D05

3

 

 

3

 

 

 

 

 

77

 

Rybnik, Adrian

PP Kids Academy Białystok

C06

3

 

 

3

 

 

 

 

 

77

 

Talipska, Ewa

PS im. Jana Pawła II Choroszcz

D05

3

3

 

 

 

 

 

 

 

77

 

Śliwowski, Jan

PS Juchnowiec Górny

C06

3

 

 

 

 

3

 

 

 

77

 

Kalko, Vsevolod

PS Nr 14 Białystok

C06

3

3

 

 

 

 

 

 

 

77

 

Liżewski, Szymon

PS Nr 21 Białystok

C06

3

 

 

 

 

3

 

 

 

77

 

Kottowicz, Mikołaj

PS Nr 21 Białystok

C05

3

 

 

 

 

3

 

 

 

77

 

Łosiewicz, Michał

PS Nr 26 Białystok

C06

3

 

3

 

 

 

 

 

 

77

 

Antypiuk, Izabela

PS Nr 35 Białystok

D06

3

 

 

 

 

3

 

 

 

77

 

Mikulicz, Piotr

PS Nr 46 Białystok

C06

3

 

 

 

 

3

 

 

 

77

 

Grądzki, Miłosz

PS Nr 49 Białystok

C06

3

 

 

 

3

 

 

 

 

77

 

Kondratowicz, Jan

PS Nr 49 Białystok

C06

3

 

 

 

3

 

 

 

 

77

 

Abramowicz, Mikołaj

PS Nr 49 Białystok

C06

3

 

 

 

3

 

 

 

 

77

 

Łabanowski, Natan

PS Nr 77 Białystok

C06

3

 

 

 

3

 

 

 

 

99

 

Mróz, Jan

PN Bajka Białystok

C06

2,5

 

 

 

 

2,5

 

 

 

99

 

Barwiejuk, Jan

PN Europrymusek Białystok

C05

2,5

 

 

 

2,5

 

 

 

 

99

 

Hryniewicki, Gabriel

PN Kraina Dziecka Ignatki

C05

2,5

 

 

 

 

2,5

 

 

 

99

 

Wójcik, Maria

PN Nr 6 ZSMŚR w Białymstoku

D05

2,5

 

 

 

 

2,5

 

 

 

99

 

Dąbrowski, Arkadiusz

PS Kleosin

C06

2,5

 

 

 

 

2,5

 

 

 

99

 

Ciulkin, Jakub

PS Kleosin

C06

2,5

 

 

 

 

2,5

 

 

 

99

 

Duma, Eliza

PS Nr 45 Białystok

D06

2,5

 

 

 

 

2,5

 

 

 

99

 

Szmigiel, Hubert

PS Nr 45 Białystok

C06

2,5

 

 

 

 

2,5

 

 

 

99

 

Jakubowski, Alex

PS Nr 49 Białystok

C06

2,5

 

 

 

 

2,5

 

 

 

99

 

Kasperek, Sandra

PS Nr 52 Białystok

D06

2,5

 

 

 

 

2,5

 

 

 

99

 

Dębowska, Martyna

PS Nr 77 Białystok

D05

2,5

 

 

 

 

2,5

 

 

 

110

 

Dziemiańczyk, Julian

BTO ZSS Nr 3 Białystok

C06

2

2

 

 

 

 

 

 

 

110

 

Janiuk, Karolina

OP przy SP Nr 4 Białystok

D06

2

 

 

2

 

 

 

 

 

110

 

Tumiel, Franciszek

PN Bajka Białystok

C05

2

 

 

 

 

2

 

 

 

110

 

Wierciński, Maksymilian

PN Europrymusek Białystok

C05

2

 

 

 

 

2

 

 

 

110

 

Załęski, Tymoteusz

PN Europrymusek Białystok

C05

2

 

 

 

2

 

 

 

 

110

 

Raczkowski, Aleksander s. Damiana

PN Kraina Dziecka Ignatki

C06

2

 

 

 

 

2

 

 

 

110

 

Solomacha, Gabriela

PN Sióstr Misjonarek Św. Rodziny Białystok

D05

2

 

 

 

2

 

 

 

 

110

 

Mielech, Miłosz

PS Juchnowiec Górny

C06

2

 

 

 

 

2

 

 

 

110

 

Rychorczuk, Szymon

PS Nr 35 Białystok

C05

2

 

 

 

 

2

 

 

 

110

 

Sawicz, Krystian

PS Nr 42 Białystok

C05

2

 

 

 

 

2

 

 

 

110

 

Duma, Agata

PS Nr 45 Białystok

D06

2

 

 

 

 

2

 

 

 

110

 

Kozłowski, Jakub

PS Nr 45 Białystok

C05

2

 

 

 

 

2

 

 

 

110

 

Stankiewicz, Miłosz

PS Nr 48 Białystok

C06

2

 

 

 

2

 

 

 

 

110

 

Gierasimiuk, Maciej

PS Nr 52 Białystok

C05

2

 

 

 

 

2

 

 

 

110

 

Perkowska, Natalia

PS Nr 77 Białystok

D05

2

 

 

 

 

2

 

 

 

125

 

Kurzyna, Mateusz

PS Nr 46 Białystok

C06

1,5

 

 

 

1,5

 

 

 

 

125

 

Zimnoch, Maja

PS Nr 46 Białystok

D06

1,5

 

 

 

1,5

 

 

 

 

125

 

Czemiel, Michał

PS Nr 77 Białystok

C06

1,5

 

 

 

 

1,5

 

 

 

128

 

Wierciński, Krystian

PN Europrymusek Białystok

C05

1

 

 

 

 

1

 

 

 

128

 

Borowa, Aleksandra

PN Europrymusek Białystok

D05

1

 

 

1

 

 

 

 

 

128

 

Grigoriew, Julia

Przedszkole Baśniowy Świat Grabówka

D05

1

1

 

 

 

 

 

 

 

128

 

Fiedoruk, Gabriel

PS Kleosin

C04

1

 

 

 

 

1

 

 

 

128

 

Tarnacki, Marcel

PS Kleosin

C06

1

 

 

 

 

1

 

 

 

133

 

Kleszczewska, Kornelia

PN Nr 6 ZSMŚR w Białymstoku

D05

0,5

 

 

 

 

0,5

 

 

 

134

 

Hryniewski, Piotr

PS Nr 44 Białystok

C06

0

 

 

 

 

0

 

 

 

134

 

Łozowski, Hubert

PS Kleosin

C06

0

 

 

 

 

0

 

 

 

134

 

Słyż, Adam

PS Kleosin

C04

0

 

 

 

 

0

 

 

 

 

 

WYNIKI W GRUPACH WIEKOWYCH

 

Dziewczęta do lat 6:

 

M-ce

Kat.

Nazwisko, Imię

Przedszkole

Grupa

Pkt.

R1

R2

R3

R4

R5

R6

R7

R8

1

 

Ostrowiecka, Klaudia

PS Nr 68 Białystok

D06

20,5

4

3

4

4

5,5

 

 

 

2

 

Obiedzińska, Pola

Przedszkole Nr 15 w Łomży

D06

19,5

4

3

4

4,5

4

 

 

 

3

 

Panasiuk, Martyna

PS Nr 23 Białystok

D06

18,5

3

4

4

3,5

4

 

 

 

3

 

Toporkiewicz, Ada Aleksandra

SP STO Nr 1 Białystok

D06

18,5

3

5,5

4

 

6

 

 

 

5

 

Rećko, Marlena

PP Kids Academy Białystok

D06

9

 

 

2

4

3

 

 

 

6

 

Szewczul, Weronika

Oddział Przedszkolny przy SP w  Sidrze

D06

7

2

2,5

2,5

 

 

 

 

 

7

 

Kołodko, Barbara

PN Europrymusek Białystok

D06

6,5

3

 

 

 

3,5

 

 

 

7

 

Kalenik, Blanka

PS Nr 45 Białystok

D06

6,5

 

 

 

3,5

3

 

 

 

9

 

Parakhnevich, Olga

PS Nr 12 Białystok

D06

3,5

 

 

3,5

 

 

 

 

 

10

 

Antypiuk, Izabela

PS Nr 35 Białystok

D06

3

 

 

 

 

3

 

 

 

11

 

Duma, Eliza

PS Nr 45 Białystok

D06

2,5

 

 

 

 

2,5

 

 

 

11

 

Kasperek, Sandra

PS Nr 52 Białystok

D06

2,5

 

 

 

 

2,5

 

 

 

13

 

Janiuk, Karolina

OP przy SP Nr 4 Białystok

D06

2

 

 

2

 

 

 

 

 

13

 

Duma, Agata

PS Nr 45 Białystok

D06

2

 

 

 

 

2

 

 

 

15

 

Zimnoch, Maja

PS Nr 46 Białystok

D06

1,5

 

 

 

1,5

 

 

 

 

 

Dziewczęta do lat 5:

 

M-ce

Kat.

Nazwisko, Imię

Przedszkole

Grupa

Pkt.

R1

R2

R3

R4

R5

R6

R7

R8

1

V

Walewska, Hanna

PS Nr 82 Białystok

D05

19,5

3

3

3

5

5,5

 

 

 

2

 

Szczotka, Blanka

PS Nr 40 Białystok

D05

18

3

4,5

3

3,5

4

 

 

 

3

 

Szewczyk, Maja

PS Nr 10 Łomża

D05

8

 

3

 

 

5

 

 

 

4

 

Zajączkowska, Lena

PN Europrymusek Białystok

D05

7,5

 

 

2,5

2

3

 

 

 

5

 

Ambrożko, Amelia

PN Sióstr Misjonarek Św. Rodziny Białystok

D05

6

 

 

 

3

3

 

 

 

6

 

Wnorowska, Zofia

Klepacze Białystok

D05

3,5

 

 

 

3,5

 

 

 

 

7

 

Mucha, Oliwia

PN Promyczek Białystok

D05

3

 

 

3

 

 

 

 

 

7

 

Talipska, Ewa

PS im. Jana Pawła II Choroszcz

D05

3

3

 

 

 

 

 

 

 

9

 

Wójcik, Maria

PN Nr 6 ZSMŚR w Białymstoku

D05

2,5

 

 

 

 

2,5

 

 

 

9

 

Dębowska, Martyna

PS Nr 77 Białystok

D05

2,5

 

 

 

 

2,5

 

 

 

11

 

Solomacha, Gabriela

PN Sióstr Misjonarek Św. Rodziny Białystok

D05

2

 

 

 

2

 

 

 

 

11

 

Perkowska, Natalia

PS Nr 77 Białystok

D05

2

 

 

 

 

2

 

 

 

13

 

Borowa, Aleksandra

PN Europrymusek Białystok

D05

1

 

 

1

 

 

 

 

 

13

 

Grigoriew, Julia

Przedszkole Baśniowy Świat Grabówka

D05

1

1

 

 

 

 

 

 

 

15

 

Kleszczewska, Kornelia

PN Nr 6 ZSMŚR w Białymstoku

D05

0,5

 

 

 

 

0,5

 

 

 

 

Dziewczęta do lat 4:

 

M-ce

Kat.

Nazwisko, Imię

Przedszkole

Grupa

Pkt.

R1

R2

R3

R4

R5

R6

R7

R8

1

 

Perkowska, Amelia

PN Europrymusek Białystok

D04

4

 

 

 

4

 

 

 

 

 

Chłopcy do lat 6:

 

M-ce

Kat.

Nazwisko, Imię

Przedszkole

Grupa

Pkt.

R1

R2

R3

R4

R5

R6

R7

R8

1

IV

Busiński, Jan

PS Nr 25 Białystok

C06

33,5

6,5

7

7

7

6

 

 

 

2

V

Kudraszow, Jan

PS Nr 46 Białystok

C06

28

5

5

6

5

7

 

 

 

3

 

Zalewski, Aleksander

PN Promyczek Białystok

C06

27,5

5,5

5

5

6

6

 

 

 

4

V

Chwieduk, Antoni

BTO ZSS Nr 3 Białystok

C06

26,5

6

5

6

5,5

4

 

 

 

5

V

Piesiecki, Hubert

Przedszkole Dobry Start Białystok

C06

26

5,5

5

4,5

6

5

 

 

 

6

 

Beszterda, Stanisław

PN Nr 6 ZSMŚR w Białymstoku

C06

21,5

4

4

4

5

4,5

 

 

 

7

 

Czarnomysy, Dawid

BTO ZSS Nr 3 Białystok

C06

18,5

4

4,5

5

 

5

 

 

 

7

 

Borowik, Hubert

Oddział Przedszkolny przy NSP w Niewodnicy Kościelnej

C06

18,5

5

4

5

4,5

 

 

 

 

9

 

Samoszuk, Jakub

Oddział Przedszkolny przy SP w Księżynie

C06

18

5

 

5

4

4

 

 

 

10

 

Szymański, Michał

PS Nr 31 Białystok

C06

17,5

4

2,5

3

4

4

 

 

 

11

V

Pawluczuk, Maciej

Odział Przedszkolny przy SP w Sobolewie

C06

17

3,5

3,5

5

 

5

 

 

 

11

V

Pieszko, Antoni

PS Nr 1 Sokółka

C06

17

 

6

5

 

6