Facebook

PODSUMOWANIE 2 RUNDY III PODLASKIEJ SZACHOWEJ LIGI PRZEDSZKOLNEJ

10 listopada 2018 r. w Centrum Aktywności Społecznej w Białymstoku przy ul. Św. Rocha 3 rozegrano 2 rundę III edycji Podlaskiej Szachowej Ligi Przedszkolnej. Organizatorem zawodów była Kuźnia Talentów, a przeprowadził je sędzia Piotr Chilkiewicz. Honorowy patronat nad imprezą sprawował: Pan Leszek Zega – Prezes Podlaskiego Związku Szachowego.

Rozgrywki przeprowadzono systemem szwajcarskim na dystansie siedmiu rund. Tempo gry wynosiło po 10 minut na całą partię i dodatkowo po 5 sekund na każdy ruch od początku partii. Dziewczęta i chłopcy rywalizowali w jednej grupie. W turnieju uczestniczyło łącznie 40 zawodników (w tym 8 dziewcząt) z 28 placówek przedszkolnych.

Najliczniejsze reprezentacje wystawiły BTO ZSS nr 3 w Białymstoku, Przedszkole Niepubliczne „Europrymusek” w Białymstoku i PS nr 31 w Białymstoku (po 5 zawodników).

Na najwyższym podium stanął ponownie Jan Busiński z PS nr 25 w Białymstoku z kompletem 7 punktów, który wyprzedził Antoniego Pieszko z Przedszkola nr 1 w Sokółce i Adę Aleksandrę Toporkiewicz z SP STO Nr 1 w Białymstoku.

W klasyfikacji drużynowej przedszkoli na pierwszym miejscu uplasowało się: Przedszkole BTO ZSS Nr 3  w Białymstoku (9,5 pkt), na drugim PS nr 31

 w Białymstoku (7,5 pkt), a na trzecim miejscu PS nr 25 w Białymstoku (7 pkt).

 

Szczegółowe rezultaty znajdują się:

 

- na witrynie turniejowej

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_6557/index.html?l=pl

 

- na stronie Kuźni Talentów

http://www.kuzniatalentow.com.pl/

 

Następna - 3 runda zostanie rozegrana 2.12.2018 r.

 

 

 

 

 

 

WYNIKI PO 2 RUNDZIE

Dziewczęta i chłopcy do lat 6:

M-ce

Kat.

Nazwisko, Imię

Przedszkole

Grupa

Pkt.

R1

R2

R3

R4

R5

R6

R7

R8

1

IV

Busiński, Jan

PS nr 25 Białystok

C06

13,5

6,5

7

 

 

 

 

 

 

2

V

Chwieduk, Antoni

BTO ZSS nr 3 Białystok

C06

11

6

5

 

 

 

 

 

 

3

 

Zalewski, Aleksander

PN Promyczek Białystok

C06

10,5

5,5

5

 

 

 

 

 

 

4

V

Piesiecki, Hubert

Przedszkole Dobry Start Białystok

C06

10,5

5,5

5

 

 

 

 

 

 

5

V

Kozłowski, Aleksander

Oddział Przedszkolny przy SP 51 Białystok

C05

10

5

5

 

 

 

 

 

 

6

V

Kudraszow, Jan

PS nr 46 Białystok

C06

10

5

5

 

 

 

 

 

 

7

 

Borowik, Hubert

Oddział Przedszkolny przy NSP w Niewodnicy Kościelnej

C06

9

5

4

 

 

 

 

 

 

8

 

Toporkiewicz, Ada Aleksandra

SP STO Nr 1 Białystok

D06

8,5

3

5,5

 

 

 

 

 

 

9

 

Czarnomysy, Dawid

BTO ZSS nr 3 Białystok

C06

8,5

4

4,5

 

 

 

 

 

 

10

 

Ambrożko, Ksawery

PN Sióstr Misjonarek Św. Rodziny Białystok

C05

8

3,5

4,5

 

 

 

 

 

 

11

 

Beszterda, Stanisław

PN nr 6 ZSMŚR w Białymstoku

C06

8

4

4

 

 

 

 

 

 

12

 

Rembeliński, Józef

Przedszkole Familijne Białystok

C06

8

4

4

 

 

 

 

 

 

13

 

Markowski, Adam

PS Grabówka

C05

8

4

4

 

 

 

 

 

 

14

 

Grzegorek, Leon

PS nr 31 Białystok

C06

8

4

4

 

 

 

 

 

 

15

 

Szczotka, Blanka

PS nr 40 Białystok

D05

7,5

3

4,5

 

 

 

 

 

 

16

 

Panasiuk, Martyna

PS nr 23 Białystok

D06

7

3

4

 

 

 

 

 

 

17

V

Pawluczuk, Maciej

Odział Przedszkolny przy SP w Sobolewie

C06

7

3,5

3,5

 

 

 

 

 

 

18

 

Borowski, Konstanty

BTO ZSS nr 3 Białystok

C06

7

4

3

 

 

 

 

 

 

19

 

Mytnik, Marcin

PN Rodzinne Białystok

C05

7

4

3

 

 

 

 

 

 

20

 

Obiedzińska, Pola

Przedszkole nr 15 w Łomży

D06

7

4

3

 

 

 

 

 

 

21

 

Ostrowiecka, Klaudia

PS nr 68 Białystok

D06

7

4

3

 

 

 

 

 

 

22

 

Szymański, Michał

PS nr 31 Białystok

C06

6,5

4

2,5

 

 

 

 

 

 

23

 

Pieszko, Antoni

Przedszkole Nr 1 Sokółka

C06

6

 

6

 

 

 

 

 

 

24

 

Czykwin, Mateusz

PN Europrymusek Białystok

C05

6

3

3

 

 

 

 

 

 

25

V

Walewska, Hanna

PS nr 82 Białystok

D05

6

3

3

 

 

 

 

 

 

26

 

Gryszkiewicz, Adam

PS nr 31 Białystok

C06

5,5

2

3,5

 

 

 

 

 

 

27

 

Grabowski, Piotr

BTO ZSS nr 3 Białystok

C06

5

5

 

 

 

 

 

 

 

28

 

Samoszuk, Jakub

Oddział Przedszkolny przy SP w Księżynie

C06

5

5

 

 

 

 

 

 

 

29

 

Szewczul, Weronika

Oddział Przedszkolny przy SP w  Sidrze

D06

4,5

2

2,5

 

 

 

 

 

 

30

 

Siemion, Bartosz

PS nr 42 Białystok

C06

4

 

4

 

 

 

 

 

 

31

 

Mieszkowicz, Mikołaj

PS nr 31 Białystok

C06

4

2

2

 

 

 

 

 

 

32

 

Iwaniec, Sebastian

PN Europrymusek Białystok

C05

4

3

1

 

 

 

 

 

 

33

 

Gawełko, Michał

PS nr 58 Białystok

C06

3,5

2

1,5

 

 

 

 

 

 

34

 

Birkos, Gabriel

PN Europrymusek Białystok

C06

3

 

3

 

 

 

 

 

 

35

 

Łosiewicz, Michał

PS nr 26 Białystok

C06

3

 

3

 

 

 

 

 

 

36

 

Szewczyk, Maja

PS nr 10 Łomża

D05

3

 

3

 

 

 

 

 

 

37

 

Tomczak, Gabriel

BTO ZSS nr 3 Białystok

C06

3

2

1

 

 

 

 

 

 

38

 

Kołodko, Barbara

PN Europrymusek Białystok

D06

3

3

 

 

 

 

 

 

 

39

 

Talipska, Ewa

PS im. Jana Pawła II Choroszcz

D05

3

3

 

 

 

 

 

 

 

40

 

Kalko, Vsevolod

PS Nr 14 Białystok

C06

3

3

 

 

 

 

 

 

 

41

 

Charytoniuk, Mikołaj

PS nr 31 Białystok

C06

2,5

 

2,5

 

 

 

 

 

 

42

 

Mroczkowski, Krzysztof

PN Europrymusek Białystok

C05

2,5

 

2,5

 

 

 

 

 

 

43

 

Głowacki, Karol

PN Europrymusek Białystok

C05

2,5

2,5

 

 

 

 

 

 

 

44

 

Laszkiewicz, Igor

PN Europrymusek Białystok

C05

2

 

2

 

 

 

 

 

 

45

 

Matwiejczuk Mikołaj

PS nr 22 Białystok

C06

2

 

2

 

 

 

 

 

 

46

 

Dziemiańczyk, Julian

BTO ZSS nr 3 Białystok

C06

2

2

 

 

 

 

 

 

 

47

 

Borowik, Kuba

PN Europrymusek Białystok

C06

2

2

 

 

 

 

 

 

 

48

 

Piasecki, Filip

BTO ZSS nr 3 Białystok

C06

1,5

 

1,5

 

 

 

 

 

 

49

 

Grigoriew, Julia

Przedszkole Baśniowy Świat Grabówka

D05

1

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI W GRUPACH WIEKOWYCH

Dziewczęta do lat 6:

M-ce

Kat.

Nazwisko, Imię

Przedszkole

Grupa

Pkt.

R1

R2

R3

R4

R5

R6

R7

R8

1

 

Toporkiewicz, Ada Aleksandra

SP STO Nr 1 Białystok

D06

8,5

3

5,5

 

 

 

 

 

 

2

 

Panasiuk, Martyna

PS nr 23 Białystok

D06

7

3

4

 

 

 

 

 

 

3

 

Obiedzińska, Pola

Przedszkole nr 15 w Łomży

D06

7

4

3

 

 

 

 

 

 

4

 

Ostrowiecka, Klaudia

PS nr 68 Białystok

D06

7

4

3

 

 

 

 

 

 

5

 

Szewczul, Weronika

Oddział Przedszkolny przy SP w  Sidrze

D06

4,5

2

2,5

 

 

 

 

 

 

6

 

Kołodko, Barbara

PN Europrymusek Białystok

D06

3

3

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziewczęta do lat 5:

M-ce

Kat.

Nazwisko, Imię

Przedszkole

Grupa

Pkt.

R1

R2

R3

R4

R5

R6

R7

R8

1

 

Szczotka, Blanka

PS nr 40 Białystok

D05

7,5

3

4,5

 

 

 

 

 

 

2

V

Walewska, Hanna

PS nr 82 Białystok

D05

6

3

3

 

 

 

 

 

 

3

 

Szewczyk, Maja

PS nr 10 Łomża

D05

3

 

3

 

 

 

 

 

 

4

 

Talipska, Ewa

PS im. Jana Pawła II Choroszcz

D05

3

3

 

 

 

 

 

 

 

5

 

Grigoriew, Julia

Przedszkole Baśniowy Świat Grabówka

D05

1

1

 

 

 

 

 

 

 

 

Chłopcy do lat 6:

M-ce

Kat.

Nazwisko, Imię

Przedszkole

Grupa

Pkt.

R1

R2

R3

R4

R5

R6

R7

R8

1

IV

Busiński, Jan

PS nr 25 Białystok

C06

13,5

6,5

7

 

 

 

 

 

 

2

V

Chwieduk, Antoni

BTO ZSS nr 3 Białystok

C06

11

6

5

 

 

 

 

 

 

3

 

Zalewski, Aleksander

PN Promyczek Białystok

C06

10,5

5,5

5

 

 

 

 

 

 

4

V

Piesiecki, Hubert

Przedszkole Dobry Start Białystok

C06

10,5

5,5

5

 

 

 

 

 

 

5

V

Kudraszow, jan

PS nr 46 Białystok

C06

10

5

5

 

 

 

 

 

 

6

 

Borowik, Hubert

Oddział Przedszkolny przy NSP w Niewodnicy Kościelnej

C06

9

5

4

 

 

 

 

 

 

7

 

Czarnomysy, Dawid

BTO ZSS nr 3 Białystok

C06

8,5

4

4,5

 

 

 

 

 

 

8

 

Beszterda, Stanisław

PN nr 6 ZSMŚR w Białymstoku

C06

8

4

4

 

 

 

 

 

 

9

 

Rembeliński, Józef

Przedszkole Familijne Białystok

C06

8

4

4

 

 

 

 

 

 

10

 

Grzegorek, Leon

PS nr 31 Białystok

C06

8

4

4

 

 

 

 

 

 

11

V

Pawluczuk, Maciej

Odział Przedszkolny przy SP w Sobolewie

C06

7

3,5

3,5

 

 

 

 

 

 

12

 

Borowski, Konstanty

BTO ZSS nr 3 Białystok

C06

7

4

3

 

 

 

 

 

 

13

 

Szymański, Michał

PS nr 31 Białystok

C06

6,5

4

2,5

 

 

 

 

 

 

14

 

Peszko, Antoni

Przedszkole Nr 1 Sokółka

C06

6

 

6

 

 

 

 

 

 

15

 

Gryszkiewicz, Adam

PS nr 31 Białystok

C06

5,5

2

3,5

 

 

 

 

 

 

16

 

Grabowski, Piotr

BTO ZSS nr 3 Białystok

C06

5

5

 

 

 

 

 

 

 

17

 

Samoszuk, Jakub

Oddział Przedszkolny przy SP w Księżynie

C06

5

5

 

 

 

 

 

 

 

18

 

Siemion, Bartosz

PS nr 42 Białystok

C06

4

 

4

 

 

 

 

 

 

19

 

Mieszkowicz, Mikołaj

PS nr 31 Białystok

C06

4

2

2

 

 

 

 

 

 

20

 

Gawełko, Michał

PS nr 58 Białystok

C06

3,5

2

1,5

 

 

 

 

 

 

21

 

Birkos, Gabriel

PN Europrymusek Białystok

C06

3

 

3

 

 

 

 

 

 

22

 

Łosiewicz, Michał

PS nr 26 Białystok

C06

3

 

3

 

 

 

 

 

 

23

 

Tomczak, Gabriel

BTO ZSS nr 3 Białystok

C06

3

2

1

 

 

 

 

 

 

24

 

Kalko, Vsevolod

PS Nr 14 Białystok

C06

3

3

 

 

 

 

 

 

 

25

 

Charytoniuk, Mikołaj

PS nr 31 Białystok

C06

2,5

 

2,5

 

 

 

 

 

 

26

 

Matwiejczuk Mikołaj

PS nr 22 Białystok

C06

2

 

2

 

 

 

 

 

 

27

 

Dziemiańczyk, Julian

BTO ZSS nr 3 Białystok

C06

2

2

 

 

 

 

 

 

 

28

 

Borowik, Kuba

PN Europrymusek Białystok

C06

2

2

 

 

 

 

 

 

 

29

 

Piasecki, Filip

BTO ZSS nr 3 Białystok

C06

1,5

 

1,5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chłopcy do lat 5:

M-ce

Kat.

Nazwisko, Imię

Przedszkole

Grupa

Pkt.

R1

R2

R3

R4

R5

R6

R7

R8

1

V

Kozłowski, Aleksander

Oddział Przedszkolny przy SP 51 Białystok

C05

10

5

5

 

 

 

 

 

 

2

 

Ambrożko, Ksawery

PN Sióstr Misjonarek Św. Rodziny Białystok

C05

8

3,5

4,5

 

 

 

 

 

 

3

 

Markowski, Adam

PS Grabówka

C05

8

4

4

 

 

 

 

 

 

4

 

Mytnik, Marcin

PN Rodzinne Białystok

C05

7

4

3

 

 

 

 

 

 

5

 

Czykwin, Mateusz

PN Europrymusek Białystok

C05

6

3

3

 

 

 

 

 

 

6

 

Iwaniec, Sebastian

PN Europrymusek Białystok

C05

4

3

1

 

 

 

 

 

 

7

 

Mroczkowski, Krzysztof

PN Europrymusek Białystok

C05

2,5

 

2,5

 

 

 

 

 

 

8

 

Głowacki, Karol

PN Europrymusek Białystok

C05

2,5

2,5

 

 

 

 

 

 

 

9

 

Laszkiewicz, Igor

PN Europrymusek Białystok

C05

2

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI DRUŻYNOWE

Przedszkola:

M-ce

Przedszkole

Pkt.

R1

R2

R3

R4

R5

R6

R7

R8

1

BTO ZSS nr 3 Białystok

20,5

11

9,5

 

 

 

 

 

 

2

PS nr 31 Białystok

15,5

8

7,5

 

 

 

 

 

 

3

NP „Europrymusek" Białystok

15

9

6

 

 

 

 

 

 

4

PS nr 25 Białystok

13,5

6,5

7

 

 

 

 

 

 

5

PN Promyczek Białystok

10,5

5,5

5

 

 

 

 

 

 

6

Przedszkole Dobry Start Białystok

10,5

5,5

5

 

 

 

 

 

 

7

Oddział Przedszkolny przy SP nr 51 Białystok

10

5

5

 

 

 

 

 

 

8

PS nr 46 Białystok

10

5

5

 

 

 

 

 

 

9

Oddział Przedszkolny przy NSP w Niewodnicy Kościelnej

9

5

4