Facebook

PODSUMOWANIE 1 RUNDY III PODLASKIEJ SZACHOWEJ LIGI PRZEDSZKOLNEJ

 13 października 2018 r. w Centrum Aktywności Społecznej w Białymstoku przy ul. Św. Rocha 3 rozegrano1 rundę III edycji Podlaskiej Szachowej Ligi Przedszkolnej. Organizatorem zawodów była Kuźnia Talentów, a przeprowadził je sędzia Piotr Chilkiewicz. Honorowy patronat nad imprezą sprawował: Pan Leszek Zega – Prezes Podlaskiego Związku Szachowego.

Rozgrywki przeprowadzono systemem szwajcarskim na dystansie siedmiu rund. Tempo gry wynosiło po 10 minut na całą partię i dodatkowo po 5 sekund na każdy ruch od początku partii. Dziewczęta i chłopcy rywalizowali w jednej grupie. W turnieju uczestniczyło łącznie 39 zawodników (w tym 11 dziewcząt) z 26 placówek przedszkolnych.

Najliczniejszą reprezentację wystawiło BTO ZSS nr 3 w Białymstoku (6 zawodników) przed Przedszkolem Niepublicznym „Europrymusek” w Białymstoku (5 zawodników) i PS nr 31 w Białymstoku (4 zawodników). 

Na najwyższym podium stanął Jan Busiński z PS nr 25 w Białymstoku, który wyprzedził Antoniego Chwieduk z BTO ZSS Nr 3 w Białymstoku i Huberta Piesieckiego z Przedszkola Dobry Start w Białymstoku.

W klasyfikacji drużynowej przedszkoli na pierwszym miejscu uplasowało się: Przedszkole BTO ZSS Nr 3  w Białymstoku (11 pkt), na drugim Przedszkole Niepubliczne „Europrymusek” w Białymstoku (9 pkt), a na trzecim miejscu PS nr 31  w Białymstoku (8 pkt).

Szczegółowe rezultaty znajdują się:

- na witrynie turniejowej

http://chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_5382/index.html?l=pl

- na stronie Kuźni Talentów

http://www.kuzniatalentow.com.pl/

Następna 2 runda zostanie rozegrana 10.11.2018 r.

 

 

 

WYNIKI PO 1 RUNDZIE

Dziewczęta i chłopcy do lat 6:

M-ce

Kat.

Nazwisko, Imię

Przedszkole

Grupa

Pkt.

R1

R2

R3

R4

R5

R6

R7

R8

1

IV

Busiński, Jan

PS nr 25 Białystok

C06

6,5

6,5

 

 

 

 

 

 

 

2

V

Chwieduk, Antoni

BTO ZSS nr 3 Białystok

C06

6

6

 

 

 

 

 

 

 

3

V

Piesiecki, Hubert

Przedszkole Dobry Start Białystok

C06

5,5

5,5

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Zalewski, Aleksander

PN Promyczek Białystok

C06

5,5

5,5

 

 

 

 

 

 

 

5

V

Kudraszow, jan

PS nr 46 Białystok

C06

5

5

 

 

 

 

 

 

 

6

 

Grabowski, Piotr

BTO ZSS nr 3 Białystok

C06

5

5

 

 

 

 

 

 

 

7

V

Kozłowski, Aleksander

Oddział Przedszkolny przy SP 51 Białystok

C05

5

5

 

 

 

 

 

 

 

8

 

Samoszuk, Jakub

Oddział Przedszkolny przy SP w Księżynie

C06

5

5

 

 

 

 

 

 

 

9

 

Borowik, Hubert

Oddział Przedszkolny przy NSP w Niewodnicy Kościelnej

C06

5

5

 

 

 

 

 

 

 

10

 

Obiedzińska, Pola

Przedszkole nr 15 w Łomży

D06

4

4

 

 

 

 

 

 

 

11

 

Ostrowiecka, Klaudia

PS nr 68 Białystok

D06

4

4

 

 

 

 

 

 

 

12

 

Grzegorek, Leon

PS nr 31 Białystok

C06

4

4

 

 

 

 

 

 

 

13

 

Mytnik, Marcin

PN Rodzinne Białystok

C05

4

4

 

 

 

 

 

 

 

14

 

Szymański, Michał

PS nr 31 Białystok

C06

4

4

 

 

 

 

 

 

 

15

 

Czarnomysy, Dawid

BTO ZSS nr 3 Białystok

C06

4

4

 

 

 

 

 

 

 

16

 

Rembeliński, Józef

Przedszkole Familijne Białystok

C06

4

4

 

 

 

 

 

 

 

17

 

Beszterda, Stanisław

PN nr 6 ZSMŚR w Białymstoku

C06

4

4

 

 

 

 

 

 

 

18

 

Borowski, Konstanty

BTO ZSS nr 3 Białystok

C06

4

4

 

 

 

 

 

 

 

19

 

Markowski, Adam

PS Grabówka

C05

4

4

 

 

 

 

 

 

 

20

V

Pawluczuk, Maciej

Odział Przedszkolny przy SP w Sobolewie

C06

3,5

3,5

 

 

 

 

 

 

 

21

 

Ambrożko, Ksawery

PN Sióstr Misjonarek Św. Rodziny Białystok

C05

3,5

3,5

 

 

 

 

 

 

 

22

 

Panasiuk, Martyna

PS nr 23 Białystok

D06

3

3

 

 

 

 

 

 

 

23

 

Szczotka, Blanka

PS nr 40 Białystok

D05

3

3

 

 

 

 

 

 

 

24

V

Walewska, Hanna

PS nr 82 Białystok

D05

3

3

 

 

 

 

 

 

 

25

 

Talipska, Ewa

PS im. Jana Pawła II Choroszcz

D05

3

3

 

 

 

 

 

 

 

26

 

Kołodko, Barbara

PN Europrymusek Białystok

D06

3

3

 

 

 

 

 

 

 

27

 

Iwaniec, Sebastian

PN Europrymusek Białystok

C05

3

3

 

 

 

 

 

 

 

28

 

Kalko, Vsevolod

PS Nr 14 Białystok

C06

3

3

 

 

 

 

 

 

 

29

 

Toporkiewicz, Ada Aleksandra

SP STO Nr 1 Białystok

D06

3

3

 

 

 

 

 

 

 

30

 

Czykwin, Mateusz

PN Europrymusek Białystok

C05

3

3

 

 

 

 

 

 

 

31

 

Głowacki, Karol

PN Europrymusek Białystok

C05

2,5

2,5

 

 

 

 

 

 

 

32

 

Dziemiańczyk, Julian

BTO ZSS nr 3 Białystok

C06

2

2

 

 

 

 

 

 

 

33

 

Mieszkowicz, Mikołaj

PS nr 31 Białystok

C06

2

2

 

 

 

 

 

 

 

34

 

Tomczak, Gabriel

BTO ZSS nr 3 Białystok

C06

2

2

 

 

 

 

 

 

 

35

 

Borowik, Kuba

PN Europrymusek Białystok

C06

2

2

 

 

 

 

 

 

 

36

 

Gryszkiewicz, Adam

PS nr 31 Białystok

C06

2

2

 

 

 

 

 

 

 

37

 

Szewczul, Weronika

Oddział Przedszkolny przy SP w  Sidrach

D06

2

2

 

 

 

 

 

 

 

38

 

Gawełko, Michał

PS nr 58 Białystok

C06

2

2

 

 

 

 

 

 

 

39

 

Grigoriew, Julia

Przedszkole Baśniowy Świat Grabówka

D05

1

1

 

 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI W GRUPACH WIEKOWYCH

Dziewczęta do lat 6:

M-ce

Kat.

Nazwisko, Imię

Przedszkole

Grupa

Pkt.

R1

R2

R3

R4

R5

R6

R7

R8

1

 

Obiedzińska, Pola

Przedszkole nr 15 w Łomży

D06

4

4

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Ostrowiecka, Klaudia

PS nr 68 Białystok

D06

4

4

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Kołodko, Barbara

PN Europrymusek Białystok

D06

3

3

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Panasiuk, Martyna

PS nr 23 Białystok

D06

3

3

 

 

 

 

 

 

 

5

 

Toporkiewicz, Ada Aleksandra

SP STO Nr 1 Białystok

D06

3

3

 

 

 

 

 

 

 

6

 

Szewczul, Weronika

Oddział Przedszkolny przy SP w  Sidrach

D06

2

2

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziewczęta do lat 5:

M-ce

Kat.

Nazwisko, Imię

Przedszkole

Grupa

Pkt.

R1

R2

R3

R4

R5

R6

R7

R8

1

 

Talipska, Ewa

PS im. Jana Pawła II Choroszcz

D05

3

3

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Szczotka, Blanka

PS nr 40 Białystok

D05

3

3

 

 

 

 

 

 

 

3

V

Walewska, Hanna

PS nr 82 Białystok

D05

3

3

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Grigoriew, Julia

Przedszkole Baśniowy Świat Grabówka

D05

1

1

 

 

 

 

 

 

 

 

Chłopcy do lat 6:

M-ce

Kat.

Nazwisko, Imię

Przedszkole

Grupa

Pkt.

R1

R2

R3

R4

R5

R6

R7

R8

1

IV

Busiński, Jan

PS nr 25 Białystok

C06

6,5

6,5

 

 

 

 

 

 

 

2

V

Chwieduk, Antoni

BTO ZSS nr 3 Białystok

C06

6

6

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Zalewski, Aleksander

PN Promyczek Białystok

C06

5,5

5,5

 

 

 

 

 

 

 

4

V

Piesiecki, Hubert

Przedszkole Dobry Start Białystok

C06

5,5

5,5

 

 

 

 

 

 

 

5

 

Grabowski, Piotr

BTO ZSS nr 3 Białystok

C06

5

5

 

 

 

 

 

 

 

6

 

Borowik, Hubert

Oddział Przedszkolny przy NSP w Niewodnicy Kościelnej

C06

5

5

 

 

 

 

 

 

 

7

 

Samoszuk, Jakub

Oddział Przedszkolny przy SP w Księżynie

C06

5

5

 

 

 

 

 

 

 

8

V

Kudraszow, jan

PS nr 46 Białystok

C06

5

5

 

 

 

 

 

 

 

9

 

Czarnomysy, Dawid

BTO ZSS nr 3 Białystok

C06

4

4

 

 

 

 

 

 

 

10

 

Borowski, Konstanty

BTO ZSS nr 3 Białystok

C06

4

4

 

 

 

 

 

 

 

11

 

Beszterda, Stanisław

PN nr 6 ZSMŚR w Białymstoku

C06

4

4

 

 

 

 

 

 

 

12

 

Rembeliński, Józef

Przedszkole Familijne Białystok

C06

4

4

 

 

 

 

 

 

 

13

 

Grzegorek, Leon

PS nr 31 Białystok

C06

4

4

 

 

 

 

 

 

 

14

 

Szymański, Michał

PS nr 31 Białystok

C06

4

4

 

 

 

 

 

 

 

15

V

Pawluczuk, Maciej

Odział Przedszkolny przy SP w Sobolewie

C06

3,5

3,5

 

 

 

 

 

 

 

16

 

Kalko, Vsevolod

PS Nr 14 Białystok

C06

3

3

 

 

 

 

 

 

 

17

 

Dziemiańczyk, Julian

BTO ZSS nr 3 Białystok

C06

2

2

 

 

 

 

 

 

 

18

 

Tomczak, Gabriel

BTO ZSS nr 3 Białystok

C06

2

2

 

 

 

 

 

 

 

19

 

Borowik, Kuba

PN Europrymusek Białystok

C06

2

2

 

 

 

 

 

 

 

20

 

Mieszkowicz, Mikołaj

PS nr 31 Białystok

C06

2

2

 

 

 

 

 

 

 

21

 

Gryszkiewicz, Adam

PS nr 31 Białystok

C06

2

2

 

 

 

 

 

 

 

22

 

Gawełko, Michał

PS nr 58 Białystok

C06

2

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chłopcy do lat 5:

M-ce

Kat.

Nazwisko, Imię

Przedszkole

Grupa

Pkt.

R1

R2

R3

R4

R5

R6

R7

R8

1

V

Kozłowski, Aleksander

Oddział Przedszkolny przy SP 51 Białystok

C05

5

5

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Mytnik, Marcin

PN Rodzinne Białystok

C05

4

4

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Markowski, Adam

PS Grabówka

C05

4

4

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Ambrożko, Ksawery

PN Sióstr Misjonarek Św. Rodziny Białystok

C05

3,5

3,5

 

 

 

 

 

 

 

5

 

Iwaniec, Sebastian

PN Europrymusek Białystok

C05

3

3

 

 

 

 

 

 

 

6

 

Czykwin, Mateusz

PN Europrymusek Białystok

C05

3

3

 

 

 

 

 

 

 

7

 

Głowacki, Karol

PN Europrymusek Białystok

C05

2,5

2,5

 

 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI DRUŻYNOWE

Przedszkola:

M-ce

Przedszkole

Pkt.

R1

R2

R3

R4

R5

R6

R7

R8

1

BTO ZSS nr 3 Białystok

11

11

 

 

 

 

 

 

 

2

NP „Europrymusek" Białystok

9

9

 

 

 

 

 

 

 

3

PS nr 31 Białystok

8

8

 

 

 

 

 

 

 

4

PS nr 25 Białystok

6,5

6,5

 

 

 

 

 

 

 

5

PN Promyczek Białystok

5,5

5,5

 

 

 

 

 

 

 

6

Przedszkole Dobry Start Białystok

5,5

5,5

 

 

 

 

 

 

 

7

Oddział Przedszkolny przy NSP w Niewodnicy Kościelnej

5

5

 

 

 

 

 

 

 

8

Oddział Przedszkolny przy SP w Księżynie

5

5

 

 

 

 

 

 

 

9

Oddział Przedszkolny przy SP nr 51 Białystok

5

5

 

 

 

 

 

 

 

10

Przedszkole Baśniowy Świat Grabówka

5

5

 

 

 

 

 

 

 

11

PS nr 46 Białystok

5

5

 

 

 

 

 

 

 

12

PN nr 6 ZSMŚR Białystok

4

4

 

 

 

 

 

 

 

13

PN Rodzinne Białystok

4

4

 

 

 

 

 

 

 

14

Przedszkole Familijne Białystok

4

4

 

 

 

 

 

 

 

15

Przedszkole nr 15 w Łomży

4

4

 

 

 

 

 

 

 

16

PS nr 68 Białystok

4

4

 

 

 

 

 

 

 

17

Odział Przedszkolny przy SP w Sobolewie

3,5

3,5

 

 

 

 

 

 

 

18

PN Sióstr Misjonarek Św. Rodziny Białystok

3,5

3,5

 

 

 

 

 

 

 

19

PS im. Jana Pawła II Choroszcz

3

3

 

 

 

 

 

 

 

20

SP STO Nr 1 Białystok

3

3

 

 

 

 

 

 

 

21

PS nr 82 Białystok

3

3

 

 

 

 

 

 

 

22

PS nr 14 Białystok

3

3

 

 

 

 

 

 

 

23

PS nr 23 Białystok

3

3

 

 

 

 

 

 

 

24

PS nr 40 Białystok

3

3

 

 

 

 

 

 

 

25

Oddział Przedszkolny przy SP w  Sidrach

2

2

 

 

 

 

 

 

 

26

PS nr 58 Białystok

2

2

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                    Opracowała: Marzena Kurnicka                           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

Do góry